Jak už název sám o sobě napovídá, konference byla zaměřena hlavně na terapeutickou práci s osobami, které se dopouštějí násilí ve vztazích. Účastníci konference, která se konala v prostorách Etnosvěta, měli možnost vybrat si z nabídky workshopů, diskuzí a kazuistických bloků. Program byl opravdu nabitý. Dopoledne se trénovaly dechové techniky pro zklidnění a vzápětí se v diskusním panelu řešily otázky smysluplnosti terapie násilí a jejich výsledků. Mnozí byli tak nadšeni, že zůstali s námi až do odpoledne. Ceněny byly kazuistiky jednotlivých klientů a odpolední workshop na sebeobranu nenechal nikoho sedět na židli.  Akčních fotografií v albu naleznete mnoho. Bylo úžasné a tak trochu jiné, netradiční spojit téma terapie násilí se sebeobranou, kde si lidé mohli vyzkoušet pocity, kdy je někdo ohrožuje násilím. Otázek na přednášející bylo požehnaně a to vždy značí zájem, který rozhodně potěší.

Za LOM patří velké díky všem, kteří tuto akci s námi realizovali, podpořili ji a zároveň s námi u toho byli nejen lektorsky, ale i jako účastníci. Moc děkujeme. 

Kazuistika 

Autor: Mgr. Čech Ondřej, Tvá volba z.ú.

Klient programu „Zvládání vzteku“

Autoři: Mgr. Adéla Klingelová, LOM, Mgr. Pavel Dosoudil, LOM

Kazuistika ke stažení

Autor: PhDr. Václav Chytrý

Víte, že… Realizujeme Zvládání vzteku – terapeutický program pro muže, kteří mají potíže se zvládáním vzteku vůči partnerce, v práci nebo při výchově dětí.